BEKO CEG 7425

plně automatický kávovar pro každý den

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 - integrovaný napěňovač mléka

 - nastavitelná jemnost mletí a výška trysky

 - možnost nastavení objemu šálku kávy

 - lze zvolit sílu připravované kávy

 - vnitřek kávovaru plně přístupný zpředu

 - automatické čištění

VÝHODY KÁVOVARU BEKO CEG 7425

Každý máme oblíbený hrneček

Nevadí, jestli je váš hrneček vysoký 5 cm nebo 10 cm. Nastavitelná výška výstupu kávy a mléka až do 14 cm je jako stvořená pro milovníky originálních šálků.

Domácí kavárna bez práce

Užijte si svou vlastní kavárnu. Pohodlně se usaďte, vyberte si svou oblíbenou kávu a nechte si jí připravit během chvilky. Vždy čerstvě mletá, bez práce a vynikající.

Zrnková nebo mletá?

Dostali jste mletou kávu, ale na turka se zrovna necítíte? Nevadí, kávovar Beko má totiž přihrádku i na již namletou kávou, takže vám připraví ranní doping i z ní.

Snadná údržba pro dokonalou kávu

Velkou předností kávovaru Beko je jeho snadná údržba. Otevírá se zpředu, takže ho můžete z obou stran zastavět, návod k čištění má uvedený uvnitř a odkapovou misku můžete čistit i zvlášť. Nikdy se vám tak nestane, že bude káva nakyslá a nedobrá.

Jsme zastánci džbánu s ušima

Objemný zásobník vody na 1,4 l zvládne na jeden zátah kávu pro celou návštěvu či početnou rodinu. Takže nemusíte chodit s džbánem pro vodu, až se mu ucho utrhne.

Čerstvá káva + našlehané mléko = váš šálek kávy

Nejlepší káva je z té čerstvě namleté, proto má kávovar Beko integrovaný mlýnek z oceli pro výkonné mletí. A když se k tomu ještě přidá napěňovač mléka, nikdo lahodnému šálku s mléčnou čepicí neodolá.

Espresso, cappuccino či raději latte?

Ať už jste milovníky silného espressa, nadýchaného capuccina či jemného latte, s automatickým kávovarem Beko si můžete vybrat přesně tu kávu, kterou máte nejraději. Kdykoliv v pohodlí domova tak připravíte až 8 šálků kávy najednou stiskem jednoho tlačítka.

Ať máte přehled

S osvětlenou vodoměrkou hned uvidíte, jestli kávovar zvládne ještě jedno espresso nebo kávu pro celou návštěvu. Budete tak mít perfektní přehled, kdy je potřeba doplnit vodu.

Pro milovníky espressa i bazénů

Udělejte si malé rychlé espresso nebo pořádný hrnek kávy. S možností nastavení objemu připravovaného nápoje se meze chutím a potřebám nekladou.

Lék na ospalé ráno

Potřebujete se nastartovat na pracovní den, nebo si jen vychutnat chuť kávy? Díky nastavení množství a síly kávy tak můžete připravit ranní nápoj, co probudí i ty neospalejší.

KDE KOUPIT

Copyright © 2017 BEKO SPÓLKA AKCYJNA organizační složka